Utylizacja mebli

Utylizacja mebli klientów instytucjonalnych

W każdym domu, podobnie z resztą jak i w każdej firmie raz na jakiś czas następuje wymiana mebli na nowe. Nienadające się do dalszego użytku przedmioty zazwyczaj zalegają u Klienta w piwnicy, garażu, magazynie lub na strychu. Zamiast niepotrzebnego zajmowania przestrzeni, która mogłaby zostać wykorzystana do innego celu, lepiej pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów i powierzyć je firmie, która będzie wiedziała, co dalej z nimi zrobić. Tego typu rzeczy z powodzeniem możecie Państwo powierzyć nam. Jako dopełnienie naszych usług oferujemy także kompleksową utylizację mebli (firmowych i prywatnych) oraz profesjonalny recykling mebli biurowych. To właśnie na swoje barki bierzemy wywóz starych, zniszczonych i niepotrzebnych mebli, jak również sprzętu biurowego i domowego sprzętu RTV i AGD.

Przyjmujemy wszelkiego typu meble: biurka, stoły, stoliki, krzesła, regały, kanapy, fotele, itp. Zapewniamy własny transport, wyniesieni mebli wraz z załadunkiem, demontaż i sporządzenie odpowiedniej dokumentacji. Oferowana przez nas utylizacja mebli w Szczecinie (zarówno utylizacja mebli z firm, przedsiębiorstw, magazynów, jak i z domów prywatnych) to najlepsza odpowiedź na potrzeby osób, które mają stare meble i nie wiedzą co z nimi zrobić. Działamy rzetelnie, profesjonalnie i terminowo. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo elastyczni, jesteśmy w stanie spełnić każdą prośbę i życzenie Klienta. Dzięki nam i naszym usługom, Państwa problemy ze starymi i niechcianymi meblami znikną raz na zawsze.

Przewóz mebli osób prywatnych

Utylizacja mebli w Szczecinie to jeden z filarów naszej działalności. Oferując tę usługę, oferujemy jednocześnie wygodny przewóz mebli. Działamy szybko i solidnie, a przy tym schludnie i czysto. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji. Meble możemy wywieźć zarówno z posesji, jak i z domu / mieszkania. Posiadamy odpowiednich gabarytów auta, które bez problemu pomieszczą zarówno małe, jak i większe meble typu sofa, kanapa, szafy, fotele, regały, komody.

Osobom prywatnym oferujemy także wygodną usługę opróżniania mieszkań, strychów oraz piwnic. Wszystkie meble, jakie od Państwa wywieziemy, trafią na odpowiednie składowisko lub do specjalistycznych firm, które zajmą się profesjonalnym ich recyklingiem. Powierzając nam wszelkie prace, nie musicie o nic więcej się martwić. My zajmiemy się dosłownie wszystkim. Posegregujemy niepotrzebne przedmioty, załadujemy je do swoich samochodów i wywieziemy do punktu utylizacji lub recyklingu.

telefon stacjonarny:

+48 91 423 47 80

telefon komórkowy:

+48 601 682 134TOP