Transport międzynarodowy

Działamy od 1992 roku

AB-TRANS to profesjonalna firma przeprowadzkowa z 25 letnim doświadczeniem, działamy na rynku od 1992 roku. Oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi transportowe na terenie Szczecina oraz całego kraju. Jesteśmy w stanie przewieźć każdy przedmiot na każdą odległość. Swoje usługi kierujemy do Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Ważnym filarem naszej działalności jest także transport międzynarodowy.

Działamy szybko, sprawnie i bezpiecznie. Sekretem naszego sukcesu jest kompetentny zespół pracowników oraz nowoczesny, wszechstronny i niezawodny tabor transportowy, na który składają się samochody przystosowane do przewozu małych, średnich i dużych przedmiotów. To dzięki niemu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom naszych Klientów, podjąć się każdego zlecenia i spełnić indywidualne życzenia Klienta. Oferując usługi transportowe na terenie Szczecina, a także transport międzynarodowy dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości, bezpieczeństwa i niezawodności. Zapewniamy elastyczność, szybką realizację zamówienia i przystępne ceny. Potwierdzeniem doskonałej jakości naszych usług transportowych jest szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas wracają i równie chętnie polecają nas swoim znajomym. Zapraszamy do współpracy!

Wielu Klientów

AB-TRANS to firma przeprowadzkowa z siedzibą w Szczecinie ciesząca się dużym zaufaniem wśród klientów. Na rynku jesteśmy obecni już od 1992 roku. Przez wszystkie lata naszej działalności uważnie wsłuchiwaliśmy się w potrzeby naszych Klientów, dokładnie poznawaliśmy Państwa oczekiwania i wymagania. Dziś jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu. Oferujemy Państwu tanie przeprowadzki w najlepszym wydaniu. Każdego dnia udowadniamy, że niskie ceny mogą iść w parze z doskonałą jakością.

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są zadowoleni Klienci, którzy chętnie do nas wracają i równie chętnie polecają nas swoim znajomym. Oferując tanie przeprowadzki, działamy sprawnie, terminowo i rzetelnie. Nasi Klienci cenią nas również za to, że dbamy o bezpieczeństwo przewożonego towaru. Przeprowadzamy zarówno Klientów prywatnych, jak i korporacyjnych. Pomagamy w przeprowadzkach mieszkań i firm. Jesteśmy w stanie przewieźć każdy przedmiot na każdą odległość. Zadowoleni Klienci, tanie przeprowadzki, najwyższa jakość usług - to tylko niewielka część naszych zalet. Zapraszamy do współpracy!

Ubezpieczenie towarów w transporcie

Posiadamy ponad 25 letnie doświadczenie w transporcie krajowym, międzynarodowym oraz przeprowadzkach osób prywatnych i firm. Działamy terminowo i szybko, a do tego starannie, rzetelnie i profesjonalnie. Dbamy o przewożone mienie. Pilnujemy, aby przewożone przedmioty nie uległy zniszczeniu. Chcąc zapewnić naszym Klientom jeszcze większe bezpieczeństwo, oferujemy ubezpieczenie przewozowe. Zapewniamy odpowiednie ubezpieczenie towarów w transporcie krajowym i zagranicznym.

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje odpowiedzialność za utratę, ubytek, zniszczenie lub uszkodzenie przewożonych towarów. Często ochroną ubezpieczeniową obejmujemy szkody rzeczowe powstałe na skutek rabunku lub rozboju. Oferowane przez nas ubezpieczenie przewozowe daje Państwu pewność, że w razie jakiejkolwiek szkody, nie doznacie żadnego uszczerbku finansowego. Tego typu ubezpieczenie służy ochronie Państwa interesów i dba o Państwa dobro. Ubezpieczeniem może być objęty zarówno jeden wybrany ładunek, jak również cały towar.

Terminowość dostaw

Terminowość to kluczowy wskaźnik sukcesu. To także jeden z priorytetów naszej firmy. Dbamy nie tylko o terminowość dostaw, ale i odbioru ładunków. Szanujemy cenny czas naszych Klientów i zawsze działamy zgodnie z planem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że opóźnienia stanowią dla naszych Klientów koszt, którego nie chcą ponosić. Dlatego też nie spóźniamy się, nie robimy przestojów i nigdy nie przekładamy terminów. Spełniamy oczekiwania wysokich standardów w zakresie terminowości.

Zlecenia na transport traktujemy bardzo poważnie. Profesjonalnie wywiązujemy się z każdej umowy. Wszystkie zlecenia realizujemy sprawnie i na czas. Swoim Klientom dajemy pewność, że ich transport dotrze na miejsce w ustalonym czasie. Potwierdzeniem wysokiej klasy naszych usług jest szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas wracają i równie chętnie polecają nas innym. Sekretem naszego sukcesu jest perfekcyjnie zorganizowana logistyka. To dzięki niej nasi Klienci jeszcze nigdy się na nas nie zawiedli. Zapraszamy do współpracy!

Nowoczesny tabor

Specjalnością naszej firmy jest transport ekologiczny. Jako jedni z nielicznych dbamy o środowisko naturalnie, nie obniżając przy tym jakości naszych usług. Posiadamy samochody, które mają ekologiczne silniki, dzięki czemu mogą wjeżdżać do centrum miast w Europie, w których są tzw. strefy ekologiczne. Jak na nowoczesną firmę przystało - dostosowujemy się do zmieniających zasad na rynku. Działamy rzetelnie, profesjonalnie i z poszanowaniem natury.

Posiadamy nowoczesne, jednocześnie bezpieczne auta, które są przystosowane do przewozu zarówno małych, średnich, jak i dużych przedmiotów. Nasze samochody (w zależności od modelu) wyposażone są w specjalne kontenery z windą załadowczą, skrzynie z plandeką i firanką, która umożliwia załadunek bokiem oraz kontenery z tapicerowanymi ścianami - idealne do przeprowadzek. Wszechstronność taboru transportowego jakim dysponujemy, ułatwia nam spełnianie indywidualnych wymagań i życzeń Klienta. Jeśli bezpieczny, efektywny i ekologiczny transport - to tylko z firmą AB-TRANS. Gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy!

Wycena przeprowadzki

AB-TRANS to w pełni profesjonalna firma przeprowadzkowa, która szanuje swoich Klientów i dba o ich zadowolenie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niektórych osób przeprowadzka może być sporym wydatkiem, który wcześniej należy dokładnie zaplanować. Dlatego też wszystkim naszym Klientom proponujemy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę usługi. Oferowana przez nas wycena przeprowadzki pozwoli Państwu poznać dokładny koszt usługi i tym samym zaplanować niezbędne wydatki.

Każda przeprowadzka jest inna. Cena przeprowadzki uzależniona jest od wielu czynników. Na koszt usługi wpływa nie tylko ilość transportowanego mienia, ale także jego gabaryty, rodzaj przewożonych przedmiotów i długość trasy. Bardzo często ceny uwarunkowane są w zależności od stopnia trudności wykonania usługi. Bezpłatna wycena przybliży Państwu koszt końcowy i pozwoli podjąć właściwą decyzję. U nas nie ma żadnych ukrytych kosztów, żadnych gwiazdek, itp. Podczas spotkania z Klientem, dokładnie prezentujemy nasz cennik tak, aby wszystko było jasne i przejrzyste. Nasza wycena przeprowadzki do niczego Państwa nie zobowiązuje. Warto więc z niej skorzystać!

telefon stacjonarny:

+48 91 423 47 80

telefon komórkowy:

+48 601 682 134TOP