Przeprowadzki firm i mieszkań w Szczecinie

Komfortowe przeprowadzki - lokalnie w Szczecinie, regionalnie, w Polsce, w całej Europie!

Zajmujemy się organizacją i przygotowaniem przeprowadzek osób prywatnych, firm i instytucji na terenie Szczecina, całego kraju jak i Europy.

Przeprowadzki osób prywatnych
W swojej ofercie posiadamy kilka wariantów przeprowadzek do wyboru. Mamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu mieszkań, domów. Jesteśmy w stanie zdjąć z barków naszego klienta cały trud przeprowadzki począwszy od spakowania jego rzeczy przez naszych wykwalifikowanych pracowników w specjalne opakowania, odpowiednie zabezpieczenie i opisanie pakowanego mienia, oraz bezpieczne przetransportowanie do nowego miejsca docelowego i tam również wedle życzenia rozpakowanie i ustawienie powierzonego nam mienia. Istnieje możliwość rozkręcenia, demontażu, montażu przez naszych wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą. Na życzenie klienta dostarczamy opakowania aby samodzielnie mógł zapakować swój dobytek. Zawsze do pełnej dyspozycji są nasze samochody, opakowania i ludzie, który do koniecznego minimum ograniczają niedogodności związane z przeprowadzką.

Przeprowadzki Firm, Instytucji
Zaufało nam już bardzo dużo biur, banków i firm różnych branż. Cechuje nas w tego typu przeprowadzkach profesjonalizm, fachowość, solidność itp. (posiadamy różnego rodzaju wózki ułatwiające pracę np: potrzebne przy przenoszeniu sejfów, kas pancernych, szaf itp.). Umiemy pracować bezkolizyjnie, nie dezorganizując przy tym pracy innym np. w bankach. Posiadamy też duże doświadczenie w zakresie przeprowadzek poza granice Polski. Jesteśmy otwarci na wymagania klienta i kierujemy się jego potrzebami, dlatego pozostawiamy w jego gestii decyzję jak duży będzie jego udział w przygotowaniu mienia do przeprowadzki, transportu.

telefon stacjonarny:

+48 91 423 47 80

telefon komórkowy:

+48 601 682 134TOP