Bezpieczne przeprowadzki

by / środa, 18 listopad 2015 / Published in Blog

Moment przeprowadzki do nowego mieszkania jest zawsze ekscytującym i jednocześnie stresującym doświadczeniem. O ile kwestia przeprowadzki mebli i ubrań wydaje się mniej problematyczna (w przypadku zniszczenia zawsze można je wymienić na nowe), tak grozę budzi przewóz sprzętu AGD i RTV. Czym należy się kierować, wybierając firmę transportową?

Nie tylko cena, ale przede wszystkim staż firmy, jakość taboru, kontakt z załogą oraz opinie innych klientów stanowią kluczowe elementy przy wyborze danego przedsiębiorstwa. Bezpieczne przeprowadzki łączą w sobie skuteczność, atrakcyjną ofertę finansową oraz elastyczny czas usługi dopasowany do potrzeb klienta. Po czym poznać dobrą firmę transportową? Ma solidnie zapakowane rzeczy do przewózki.

Właściwe zapakowanie przewożonych rzeczy

Każda przeprowadzka wymaga właściwego zapakowania przewożonych rzeczy: nie ma znaczenia, czy mowa o meblach i kanapach, czy też książkach i naczyniach. Wszystkie rzeczy należy zapakować w kartony do przeprowadzki, grube, plastikowe skrzynie oraz obłożyć folią bąbelkowa oraz dodatkowymi papierami. To kluczowe elementy każdej bezpiecznej przeprowadzki.

Sprzęt AGD i RTV warto zapakować w styropian i włożyć do oryginalnych kartonów, szkło i kruche rzeczy należy owinąć folią i włożyć między pogięty papier. Każde pudełko trzeba podpisać, zaś te wrażliwe oznaczyć odpowiednimi znakami (np. naklejką). Zasada układania towaru w samochodzie jest prosta: na dół idą najcięższe rzeczy, a na górę te najlżejsze – wówczas transport jest pewny i bezpieczny.

Sprawny i szybki transport

Firma AB-TRANS zapewnia szybkie, bezpieczne i profesjonalne usługi transportowe. Nie boimy się podjąć nietypowych zadań, dlatego niestraszne są nam przeprowadzki zagraniczne klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Przystępne ceny obejmują nie tylko przeprowadzki zachodniopomorskie, ale usługi na terenie całego kraju. Przeprowadzka może być tania i solidna. przekonaj się o tym już dziś.

TOP